התקנת פרקט ברמת השרון

מעוניינים להתקין פרקט ברמת השרון? הגעתם למקום הנכון!

רמת השרון נחשבת לריאה הירוקה של מחוז השרון, ולמרות מעמדה כעיר, היא מציגה חזות כפרית, ריבוי בתים צמודי קרקע, בנייני דירות נמוכי קומה, ושומרת על חוויית מגורים וסביבה של יישוב קהילתי ואינטימי. גם ברמת עיצוב הפנים בולטים האלמנטים הסביבתיים הללו, כאשר רבים מתושבי העיר, במבנים וותיקים וחדשים, בוחרים להחדיר אל הבית אלמנטים עיצוביים טבעיים, דוגמת נגיעות עץ טבעי או הדמיה של עץ טבעי, באמצעות התקנת פרקטים בבית.

תוכן עניינים

למה לבחור בנו להתקנת פרקט ברמת השרון?​

מתקין מלביש פרקט קוויק סטפ ברמת השרון

סוגי פרקטים זולים ברמת השרון

למרות הסטטוס והמעמד הסוציואקונומי הגבוה מן הממוצע שמאפיין את רמת השרון, התנהגות צרכנית נכונה מובילה באופן טבעי לחיפוש חלופות ופתרונות לעיצוב היקר שמאפיין את התקנת הפרקטים מעץ מלא, כמו גם צורך בפתרונות עמידים יותר לבתי משפחות עם ילדים ולצרכים נוספים.

הפרקט הפופולרי בקרב קבלנים ומעצבי פנים ברמת השרון הוא פרקט פולימרי, פרקט אשר נוצר באמצעות יציקה לתבניות והתקשות של תרכובת פולימרית ייחודית בשילוב גווני עץ, ומספקת קורות פרקט חזקות ועמידות, אטומות למים ולפגיעה חיצונית, במראה עץ טבעי במבחר גוונים וטקסטורות.

פרקט נוסף שמחירו נמוך משמעותית ומהווה פתרון נגיש לכל תקציב וכיס, הוא פרקט סינטטי. קורות פרקט בטכנולוגיית ייצור ייחודית העושה שימוש בשבבי עץ, נסורת, חומרים מגבשים ודבק, בדחיסה מקסימלית, כאשר מראה העץ מתקבל באמצעות צביעה או באמצעות הדפסה על גבי ציפוי טפט למינציה (נקרא גם פרקט למינציה).

שני סוגי הפרקט הללו מספקים מענה מצוין, ולצד עלות מוזלת, הם גם נוחים לתחזוקה ולניקוי, עמידים בתנאי לחות ומים.

מה משך התקנת פרקט ברמת השרון?

ברכישת פרקט לבית, התקנת פרקט ברמת השרון תתואם אל מול המשווק, כאשר ההתקנה תבוצע על ידי מתקין מורשה מטעמו או מטעם היצרן. התקנה מקצועית בידי מתקין מורשה היא תנאי לקבלת האחריות על הפרקט, כמו גם לעבודה מקצועית, מראה נקי ובטיחות.

עבודה בידי מתקין מורשה תארך לרוב יום עבודה אחד, אולם משך ההתקנה עשוי להשתנות בהתאם לסוג הפרקט, היקף שטח ההתקנה, כמות חללים, מורכבויות ומגבלות נגישות.

התקנת פרקט פישבון במטבח ברמת השרון

עלויות ומחירים של פרקטים ברמת השרון

מרבית הספקים והמשווקים של פרקטים לבית בישראל, עוסקים בשיווק ובהתקנת פרקטים בפריסה ארצית, ועל כן המחירים הנקובים אינם נוטים להשתנות מעיר לעיר. תיתכן התאמה ושינויים במחיר ההתקנה, במקרה של צוות מתקינים אשר מגיע מאזור מרוחק.

עלות הפרקטים נעה בין עשרות שקלים למטר מרובע למאות, ואף חוצה את קו אלף השקלים למטר מרובע בדגמי היוקרה מעץ מלא גושני וטבעי. מלבד סוג הפרקט, גורמים נוספים שישפיעו על העלות הם: איכות הפרקט, טכנולוגיית הייצור והגימור, חיפויים חיצוניים- צביעה, לכה ושכבות הגנה נוספות, עובי הפרקט, משקל ועמידות. 

מומלץ להחליט על הפרקט המתאים בהיבט העיצובי והפונקציונלי, ולבצע בחינה והשוואת מחירים בין ספקים על פי הסוג הרצוי.

עלות חומר גלם

מחיר התקנה​

התקנת פרקט קוויק סטפ חום בהיר ברמת השרון

התקנת פרקטים ברמת השרון - למה לקנות אצלנו?

אצלנו מבצעים עבודות ברמת הגימור הגבוהה ביותר ברמת השרון. זאת בנוסף למחירים אטרקטיביים שאנחנו מספקים והזמינות התמידית שלנו מול הלקוחות. אנו מספקים שירותי התקנת פרקט ברמת השרון כולה והסביבה. דברו איתנו לקבלת ייעוץ חינם ונתאים עבורכם את הטוב ביותר.

דמוי פרקט במקלחת ברמת השרון

לפרקט כולל התקנה במחיר הזול בארץ - השאירו פרטים

אולי יעניין אתכם גם:

המלצות חמות של לקוחות מרוצים

שיחת ייעוץ ממומחה בחינם!

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר מדויקת לדרישתכם