פרקט לבן

עיצוב נורדי? סגנון קלאסי? נגיעה כפרית? חמימות ביתית? הכירו את הפרקט הלבן: אריחי עץ טבעי בהירים, במגוון דגמים, אשר יוצרים מראה פרקט עץ חמים וסגנון ביתי מחד גיסא, ומרחב פתוח ומראה נקי המשתלב בכל סגנון עיצוב מאידך גיסא.

תוכן עניינים

למה לבחור בנו לפרקט לבן?

פרקט עץ לבן

מהו פרקט לבן?

פרקט לבן הוא חיפוי לרצפה המתבסס על חיבור בין קורות עץ טבעי בעיקרו, פרקט תלת שכבתי עמיד ואיכותי, כאשר שכבת הפרקט העליונה צבועה בצבע לבן שמעניק תחושת מרחב, עיצוב מודרני, ועם זאת משמר את אפקט מרא העץ הטבעי.

פרקט לבן הוא שם כולל למספר רב של דגמי פרקט, כאשר כל דגם מתייחס לשימוש בחומרים ובסוגי עץ, לגוונים שונים ו/או לטכניקת יישום והתקנה.

אילו סוגים שונים של פרקט לבן קיימים בשוק?​

פרקט פישבון לבן

פרקט פישבון לבן מתייחס למעשה לטכניקת ההתקנה ותצורת ההנחה של האריחים, ולא לחומר ולגוון עצמו. הבחירה בפרקט לבן תהה על פי הגוון וסוג העץ והחומר הרצוי, כאשר טכניקת ההתקנה מתבססת על יצירת תנועה במרחב באמצעות בניית תצורות גאומטריות והמשכיות. פרקט פישבון מתבסס על הנחת האריחים זה לצד זה תוך יצירת ניגודיות ומראה של מניפה, במראה קלאסי.

פרקט למינציה לבן

פרקט למינציה לבן הוא למעשה פרקט לבן, אשר זוכה לשכבת הגנה על הפרקט מחומר למינציה שקוף, אשר משמר את מראה הפרקט הטבעי, אולם מספק שכבת הגנה מפני מים, כתמים ושריטות. מדובר בפרקט בעל פונקציונליות גבוהה בעיקר בשל רגישות הפרקט הלבן ללכלוך ואפשרויות הניקוי הקלות.

פרקט לבן משופשף

פרקט לבן משופשף הוא סגנון עיצוב, המתייחס לטקסטורה. פרקט לבן משופשף מספק בנוסף למראה הבהיר והאלגנטי גם טקסטורה טבעית ומראה מתועש היוצר חיבור טבעי, משתלב היטב עם בחירה בריהוט בהיר או מאסיבי.

פרקט לבן אפור

פרקט לבן אפור הוא למעשה חיבור בין גוונים,  אשר משמר את המראה הבהיר שמספק פרקט לבן בבסיסו, לצד נגיעות גוון של אפור אשר מעניק עיצוב טרנדי ואווירה חורפית. פרקט אפור מתאים למי שמבקש להנות מיתרונות המרחב והמראה הקלאסי שמעניק פרקט לבן, לצד נגיעה עיצובית ייחודית ומראה נקי, כמו גם פרקט אשר מטשטש סימנים ולכלוך.

פרקט אלון מולבן

פרקט אלון מולבן הוא אחד הפרקטים הטרנדיים כמו גם האיכותיים, מתבסס על פרקט מעץ אלון טבעי במראה מבוקע וצבע לבן שקוף המשמר את האלמנטים והנוכחות של עץ טבעי.

פרקט לבן מבריק

פרקט לבן מבריק מתבסס על פרקט תלת שכבתי ומראה העץ, לצד שכבת גימור נוספת במראה ובטקסטורה מבריקה ויוקרתית. מתאים לחללים גדולים, חללי אירוח ומרכז הבית.

פרקט עץ מלא לבן

המונח פרקט עץ מלא מתייחס לאיכות הפרקט וחומרי הגלם ולא לגוון ולטקסטורה. פרקט עץ מלא נשען על שימוש בקורות עץ בהרכב של 100% עץ טבעי ואיכותי, תוך שימוש בעצים מזנים ייחודיים המספקים יציבות ועמידות ארוכת שנים, וראה טבעי ומולבן לעיצוב נקי אך בעל נוכחות.

פנלים לבנים לפרקט לבן

פנלים נועדו להוות חוצץ בין הריצוף לקיר, הן בהיבט העיצובי והן לצרכי גימור ופונקציונליות. השימוש בפנלים לבנים מעל פרקט לבן יוצר הרמוניה טבעית והמשכיות ומהווה אלמנט עיצבי פופולרי.

פרקט לבן

כמה עולה פרקט לבן?

עלותו של פרקט לבן מושפעת ממספר רב של גורמים, בראשם סוג הפרקט, עובי הפרקט, איכות החומר, טכניקת היישום וההתקנה, עמידות ופרמטרים נוספים.

ניתן לבחון טווח מחירים ממוצע על פי מספר סוגים מובילים של פרקט לבן:

טווח מחירים נמוך​

טווח מחירים גבוה​

מחיר התקנה​

אולי יעניין אתכם גם:

המלצות חמות של לקוחות מרוצים

שיחת ייעוץ ממומחה בחינם!

מלאו את הפרטים וקבלו הצעת מחיר מדויקת לדרישתכם